SVEIKINAME!!!

2021-09-28 Be kategorijos Be kategorijos @en 0
SVEIKINAME!!!💐👏😚
Rugsėjo 27 d. įvyko Vilniaus rajono savivaldybės organizuotas konkursas Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazijos direktoriaus pareigoms užimti. Nuoširdžiai džiaugiamės galėdami pranešti, kad konkursą laimėjo ir toliau šias pareigas eis mūsų gimnazijos direktorė KRISTINA BAJEVIENĖ!🥇😚
Dėkojame už pastangas, atsidavimą gimnazijos bendruomenei, nuolatinį rūpestį gimnazijos gerbūviu, bendruomenės narių skatinimą ir palaikymą! Nuoširdžiai linkime sėkmės, stiprybės priimant ir įveikiant kasdien kylančius iššūkius, pasididžiavimo jausmo gimnazijos bendruomene, jos didelėmis ir mažomis pergalėmis, linkime sėkmingai tęsti ir užbaigti pradėtus darbus bei su įkvėpimu imtis naujų!