Tolerancijos dėlionė

2020-11-23 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Lapkričio 16-ąją minima tarptautinė Tolerancijos diena. Šios dienos paminėjimui kasmet pasiūlomas vis kitoks simbolis. Šiais metais juo pasirinkta dėlionė. Juk mūsų pasaulis – tai skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, tautybę, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t. t. Skirtumai – tai lyg atskiros dėlionės detalės, kurias sujungus į visumą, gauname nepakartojamą viso pasaulio paveikslą.
Suvokdami šios dienos svarbą gimnazijos Mokinių tarybos ir jos kuratorės, etikos mokytojos Giedrės Liausienės iniciatyva atsiliepėme į Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos kvietimą ir sukūrėme gimnazijos Tolerancijos dėlionę. Į kūrybinį procesą įsijungė visos klasės nuo 5 iki 12, o gautas rezultatas nustebino net pačius mokinius. Pradinių klasių mokiniai, padedami etikos bei savo mokytojų pamokų metu žiūrėjo filmukus apie toleranciją, diskutavo, taip pat kūrė ir papuošė savo klases dėlionėmis, kurios kasdien primins apie tolerancijos svarbą.

Tolerancijos dėliones apžiūrėti galite gimnazijos FB paskyroje:)