Marijampolės miesto patyrinėjimai

2020-10-12 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Ankstyvą spalio 12-osios rytą 8-ų klasių mokiniai kartu su mokytoju Gžegožu iškeliavo tyrinėti niekam iš mokinių iki šiol iš arčiau nepažinto miesto – Marijampolės. Po 2 valandų kelionės juos pasitiko vadovė Jurgita, parodė centrinę aikštę bei keletą Marijampolės įdomiausių vietų, suskirstė mokinius į komandas ir paskyrė užduotis: rasti atsakymus į 10 klausimų apie Marijampolės miestą: įžymius žmones bei miesto istoriją. Mokiniai galėjo naudotis visom įmanomom priemonėm: nuo IT iki praeivių klausinėjimo. Po valandos komandos susirinko prie paminklo „Tautai ir kalbai“, kur vadovė Jurgita suskaičiavo taškus ir visus apdovanojo. Daugiausiai taškų surinko ir nugalėtoja tapo komanda, kurią sudarė Deimantė iš 8b klasės ir 8a klasės mokiniai – Artūras, Faustina bei Gabrielius. Laimėtojai gavo suvenyrinius rašiklius. Visi dalyviai gavo saldžių prizų ir laimingi keliavo namo:)