4b klasės išvyka į Molėtų kraštą

2020-10-12 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Spalio 9 d. 4b klasės mokiniai su mokytoja Laimute Maslinskiene vyko į Molėtų rajone, Mindūnuose esantį Ežerų žvejybos muziejų. Mokiniai klausėsi gidės Zitos pasakojimo apie unikaliausius ir sudėtingiausius žūklavimo būdus, senovinį stintenių gaudymą žiemą, apžiūrėjo patalpose ir lauke esančius eksponatus.
Mokinius sudomino A. Truskausko medžioklės ir gamtos muziejaus eksponatai. Mokiniai fotografavosi prie liūto Karaliaus, raganosio, briedžio, lokio ir kitų gyvūnų iš įvairių pasaulio šalių.
Ketvirtokai užsuko pamatyti ir Mindūnų apžvalgos bokštą. Iš bokšto regėjome nuostabiai gražų, rudenišką vaizdą bei ežero platybes, nors leista buvo saugiai lipti tik iki pusės aukščio.
Kupini įspūdžių mokiniai grįžo į namus.

Fotografijose užfiksuotas ekskursijos akimirkas galite pamatyti gimnazijos FB profilyje.