„Kalbų Kengūra 2020“

2020-06-08 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kaip ir kasmet tradiciškai dalyvavome Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projekte „Kalbų Kengūra 2020“. Už labai gerai atliktas užduotis diplomais apdovanoti 20 mūsų gimnazijos mokinių: 2 mokiniai lietuvių kalbos, 13 anglų, 1 prancūzų ir 4 rusų.
Auksinės Kengūros lietuvių kalbos diplomu apdovanota Anelė Rudzevičiūtė (4a kl.), anglų kalbos – Luka Molytė (4a kl.), Kazimieras Pukalskas (5 kl.), Mija Pliuškytė (6a kl.), Morta Genytė (6a kl.), Dominykas Saulius Žalys (IG kl.), Daniel Borkovski (IIG kl.), rusų kalbos – Mija Pliuškytė (6a k.) ir Nikita Barnov (IIG kl.).
Sidabrinės Kengūros anglų kalbos diplomais apdovanoti Aistė Menčinskaitė (4a kl.), Evelina Bieliauskaitė (5 kl.), Laurynas Zizas (6a kl.) ir Dženardas Jevič (IG kl.).
Oranžinės Kengūros lietuvių kalbos diplomu apdovanota Liepa Našlėnaitė (4a kl.), anglų kalbos – Vilius Meržinskis (7a kl.), Ieva Šeiningaitė (IG kl.), Ernestas Vinckevičius (IIG kl.), prancūzų kalbos – Aleksandra Guryanova (IIG kl.), rusų kalbos – Brigita Jakonytė (7a kl.) ir Marija Romančenko (IIG kl.).
Sveikiname prizininkus ir linkime sėkmės!