Su gimtadieniu, Lietuva!

2020-03-10 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Kovo 11-oji – viena reikšmingiausių datų mūsų istorijoje, tai mūsų tautos laisvės ir nepriklausomybės simbolis. Šiais metais švenčiame 30-ąjį Lietuvos gimtadienį. Šia proga šiandien gimnazijoje organizuotas renginys „Laisvės vėjas“. Visų klasių mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse, kurių metu gamino ryškiaspalvius vėjo malūnėlius bei aitvarus, simbolizuojančius laisvę, skrydį, polėkį, galimybę atsiplėšti nuo žemės, kasdienybės rūpesčių, na, o mūsų tautosakoje aitvaras reiškia sėkmę, džiaugsmą, turtą ir gerovę – visa tai, ko šiandien Lietuvai norime palinkėti. Po kūrybinių dirbtuvėlių visi keliavome prie netoliese stūksančio piliakalnio, kur sukome vėjo malūnėlius ir skraidinome aitvarus. Ne visi aitvarai pakilo, tačiau nepaprastai gera buvo matyti ne nuliūdusius, bet, anaiptol, džiaugsmingus, nepasiduodančius ir kantriai bandančius vėl ir vėl aitvarus skraidinti mokinius.
Šiandien norime ne tik palinkėti Lietuvai laisvės vėjo, tačiau turime ir už ką padėkoti, padėkos žodžius galite perskaityti tam skirtame Lietuvos žemėlapyje. Na, o įspūdingą dovaną Lietuvai jubiliejinės sukakties proga paruošė 4b klasės mokiniai, drauge su savo mokytoja Nijole Sadovskaja padovanoję nuostabaus grožio trispalvį „tortą“!
Švęskime LAISVĘ!

Istorijos vyresnioji mokytoja Virginija Giedraitytė