Keičiasi lietuvių kalbos ir literatūros įskaitos bei kai kurių brandos egzaminų datos

2020-03-16 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Keičiasi abitūros egzaminų bei įskaitų laikymo laikas. Atsižvelgiant į su koronaviruso plitimu susijusias aplinkybes, kai kurių egzaminų datos nukeltos į balandžio pabaigą arba birželį.

Laikas, iki kada mokykla privalo suorganizuoti lietuvių kalbos ir literatūros įskaitą abiturientams, pailgėja iki gegužės 4 d. Gimnazijoje numatyta įskaitos vykdymo data (balandžio 2 d.) bus tikslinama.

Mokyklinio technologijų brandos egzamino baigiamųjų darbų pristatymas galės būti organizuojamas iki balandžio 28 d. – beveik mėnesiu vėliau nei buvo numatyta anksčiau. Data bus tikslinama.

Užsienio kalbų – anglų, rusų – brandos egzaminų kalbėjimo dalys abiturientams bus rengiamos nebe balandžio viduryje, o nuo birželio 22 d. iki birželio 30 d. Informacija bus tikslinama.