Svečiuose – rašytojas Tomas Dirgėla

2018-11-13 Be kategorijos Be kategorijos @en 0

Jau kelerius metus dalyvaujame asociacijos „Slinktys” edukaciniame projekte „Integruotos literatūros pamokos Pietryčių Lietuvoje”. Lapkričio 13-ąją gimnazijoje svečiavosi asociacijos pirmininkas, projekto vadovas Juozas Žitkauskas bei vaikų rašytojas – prozininkas Tomas Dirgėla. Pirmojoje renginio dalyje rašytojas, laikinai tapęs mokytoju, vedė lietuvių kalbos pamoką trečiokams.

Kūrybiškumo skatinimo pamokoje mokiniai kūrė tekstą, jį iliustravo, norintiejį, džiugu, kad jų buvo tikrai nemažai, savo kūrybą pristatė klausytojų vertinimui. Antroje renginio dalyje 2-4 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su rašytoju, klausėsi jo kūrybos, dalyvavo „konferencijoje“, kuomet galėjo užduoti klausimus rašytojui. Šioje renginio dalyje, pristatant naujausią rašytojo knygą, vyko didžiausio gimnazijos „miegaliaus“ rinkimai, jų nugalėtojai Rūtai rašytojas padovanojo kūrybingų sapnų pagalvėlę :).